arac-deger-kaybi-bursa-avukatBursa il sınırları içerisinde aracınız maddi hasarlı bir trafik kazasına mı karıştı? Gerçekleşen kazada kusurunuz yoksa ya da tamamen siz kusurlu değilseniz ve aracınız da bir takım bakım ve onarım gerçekleşmişse aracınız da değer kaybı yaşanmış olabilir. Uzman kadromuz ve anlaşmalı olduğumuz avukatlarımız ile birlikte çalışarak aracınızda oluşan değer kaybını takip ve tahsil sürecini sizin adınıza Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak biz yönetelim.  Araç Değer Kaybı Danışmanı Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir.

Bursa ili merkezi ve Bursa’nın 17 ilçesinin tümü içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Hemen bizi arayın 0542 65 65 900. Hemen sağ köşede yer alan araç değer kaybı iletişim formunu doldurduğunuz takdirde uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

Bursa il sınırları içerisinde ölümlü, yaralanmalı, maddi hasarlı olarak gerçekleşen trafik kazalarından kaynaklı tüm maddi ve manevi tazminat davalarına uzman avukatlarımız aracılığıyla takip edebiliriz.

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı’nca Trafik İstatistik Bülteni’nin Aralık 2018 verilerine göre 2018 yılında Bursa’da 6.598 adet ölümlü yaralamalı trafik kazası gerçekleşmişken yine aynı dönemde 12.926 adet maddi hasarlı trafik kazası gerçekleşmiştir. Bu kazalarda 77 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 10.229 vatandaşımız ise yaralanmıştır.

Türkiye İstatistik Kurumu Motorlu Kara Taşıtları Ocak 2019 verilerine göre Bursa’da 883.500 adet motorlu kara aracı bulunmaktadır. Bu araçların; 498.530’u otomobil, 28.263’sı kamyon, 168.351’i kamyonet, 64.668’i traktör, 98.352’si motosiklet, 14.782’si minübüs, 8.485’i otobüs ve 2.069’u özel amaçlı taşıttır.

Araç Değer Kaybı Bursa

 1. Büyükorhan / Bursa : Araç Değer Kaybı
 2. Gemlik / Bursa : Araç Değer Kaybı
 3. Gürsu / Bursa : Araç Değer Kaybı
 4. Harmancık / Bursa : Araç Değer Kaybı
 5. İnegöl / Bursa : Araç Değer Kaybı
 6. İznik / Bursa : Araç Değer Kaybı
 7. Karacabey / Bursa : Araç Değer Kaybı
 8. Keles / Bursa : Araç Değer Kaybı
 9. Kestel / Bursa : Araç Değer Kaybı
 10. Mudanya / Bursa : Araç Değer Kaybı
 11. Mustafakemalpaşa / Bursa : Araç Değer Kaybı
 12. Nilüfer / Bursa : Araç Değer Kaybı
 13. Orhaneli / Bursa : Araç Değer Kaybı
 14. Orhangazi / Bursa : Araç Değer Kaybı
 15. Osmangazi / Bursa : Araç Değer Kaybı
 16. Yenişehir / Bursa : Araç Değer Kaybı
 17. Yıldırım / Bursa : Araç Değer Kaybı
5 Responses to Araç Değer Kaybı Bursa
 1. Merhaba,

  İnegöl’de ikamet ediyorum. Geçtiğimiz ekim ayında İznik’te aracım park halindeyken aracıma bir başka araç vurdu. Polise tutanak tutturdum. Aracımı axa sigorta şirketinden tamir ettirdim. Aracımın değer kaybını tahsil eder misiniz? Ne yapmalıyız?

  Selamlar

  • Merhaba Seray hanım,

   Kazanız geçmiş olsun. Araç değer kaybınızı hesaplayabilmemiz için bir takım bilgi ve belgelere ihtiyacımız bulunmaktadır. 0542 65 65 900 numaralı telefondan ya da bu sayfanın başında sağ köşede yer alan araç değer kaybı iletişim formunu veya https://www.degerkaybidanismani.com/arac-deger-kaybi-basvurusu/ adresindeki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. .Uzmanlarımız size en kısa sürede dönüş yapacaktır. Bilgi ve belgeler incelendikten sonra net cevap tarafınıza verilecektir…

   Saygılarımızla
   Araç Değer Kaybı Danışmanı

  • Seray Hanım ile iletişime geçilmiş olup, taraflar arasında anlaşmaya varılmıştır.
   Tarafımızca araç değer kaybı tahsili için gerekli işlemler başlatılmıştır.
   Umut ediyoruz ki en kısa sürede araç değer kaybı tahsili sonuçlandırılacaktır.

   Saygılarımızla
   Araç Değer Kaybı Danışmanı

 2. Merhaba;
  2017 yaz aylarında şirketime ait olan 2015 model araçla öndeki araca çarptı. Kardeşim ifadesinde diğer aracın en sağ şeritten sinyal vermeden en soldaki şeride geçip frene bastığını, diğer aracın ehliyetsiz şöförünün ifadesinde ise hızla gelen diğer araç arkadan çarptı diyerek polisin tutanağına yazıldı. Yüzde elli kardeşimde kusur bulundu, en son olarakta karşı tarafın sigorta şirketi yoğun baskı ile çok cüzi bir paraya bizi mecbur bıraktı. Ehliyetsiz trafik kazasına karışmanın kısıtlı suç unsuru olduğunu zannediyordum. Ve sigorta şirketinin yarısını ödemesini beklediğim ücretin neredeyse çeyreğini ödedi. Değer kaybı için henüz başvurıda bulunmadım. Konuyla ilgili ne yapılabilir. Yardımınızı bekliyorum

 3. Merhaba Metin Bey,

  Bu konuda yardım almak için lütfen 0542 65 65 900 numaralı telefondan iletişime geçiniz.

  Saygılarımızla


[top]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat WhatsApp Danışma - Başvuru Hattı