arac-deger-kaybi-cankiriÇankırı il sınırları içerisinde aracınız maddi hasarlı bir trafik kazasına mı karıştı? Gerçekleşen kazada kusurunuz yoksa ya da tamamen siz kusurlu değilseniz ve aracınız da bir takım bakım ve onarım gerçekleşmişse aracınız da değer kaybı yaşanmış olabilir. Uzman kadromuz ve anlaşmalı olduğumuz avukatlarımız ile birlikte çalışarak aracınızda oluşan değer kaybını takip ve tahsil sürecini sizin adınıza Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak biz yönetelim.  Araç Değer Kaybı Danışmanı Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir.

Çankırı ili merkezi ve Çankırı’nın 12 ilçesinin tümü içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Hemen bizi arayın 0542 65 65 900. Hemen sağ köşede yer alan araç değer kaybı iletişim formunu doldurduğunuz takdirde uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

Çankırı il sınırları içerisinde ölümlü, yaralanmalı, maddi hasarlı olarak gerçekleşen trafik kazalarından kaynaklı tüm maddi ve manevi tazminat davalarına uzman avukatlarımız aracılığıyla takip edebiliriz.

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı’nca Trafik İstatistik Bülteni’nin Aralık 2018 verilerine göre 2018 yılında Çankırı’da 636 adet ölümlü yaralamalı trafik kazası gerçekleşmişken yine aynı dönemde 643 adet maddi hasarlı trafik kazası gerçekleşmiştir. Bu kazalarda 27 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 1.346 vatandaşımız ise yaralanmıştır.

Türkiye İstatistik Kurumu Motorlu Kara Taşıtları Ocak 2019 verilerine göre Çankırı’da 52.284 adet motorlu kara aracı bulunmaktadır. Bu araçların; 22.036’sı otomobil, 1.912’si kamyon, 8.270’i kamyonet, 14.053’ü traktör, 4.536’sı motosiklet, 743’ü minübüs, 507’si otobüs ve 227’si özel amaçlı taşıttır.

Araç Değer Kaybı Çankırı

 1. Atkaracalar / Çankırı : Araç Değer Kaybı
 2. Bayramören / Çankırı : Araç Değer Kaybı
 3. Çerkeş / Çankırı : Araç Değer Kaybı
 4. Eldivan / Çankırı : Araç Değer Kaybı
 5. Ilgaz / Çankırı : Araç Değer Kaybı
 6. Kızılırmak / Çankırı : Araç Değer Kaybı
 7. Korgun / Çankırı : Araç Değer Kaybı
 8. Kurşunlu / Çankırı : Araç Değer Kaybı
 9. Merkez / Çankırı : Araç Değer Kaybı
 10. Orta / Çankırı : Araç Değer Kaybı
 11. Şabanözü / Çankırı : Araç Değer Kaybı
 12. Yapraklı / Çankırı : Araç Değer Kaybı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat WhatsApp Danışma - Başvuru Hattı