arac-deger-kaybi-istanbulİstanbul il sınırları içerisinde aracınız maddi hasarlı bir trafik kazasına mı karıştı? Gerçekleşen kazada kusurunuz yoksa ya da tamamen siz kusurlu değilseniz ve aracınız da bir takım bakım ve onarım gerçekleşmişse aracınız da değer kaybı yaşanmış olabilir. Uzman kadromuz ve anlaşmalı olduğumuz avukatlarımız ile birlikte çalışarak aracınızda oluşan araç değer kaybını takip ve tahsil sürecini sizin adınıza Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak biz yönetelim.  Araç Değer Kaybı Danışmanı Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir.  İstanbul  ve İstanbul’un 37 ilçesinin tümü içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Hemen bizi arayın 0542 65 65 900. Hemen sağ köşede yer alan araç değer kaybı iletişim formunu doldurduğunuz takdirde uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

İstanbul il sınırları içerisinde ölümlü, yaralanmalı, maddi hasarlı olarak gerçekleşen trafik kazalarından kaynaklı tüm maddi ve manevi tazminat davalarına uzman avukatlarımız aracılığıyla takip edebiliriz.

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı’nca Trafik İstatistik Bülteni’nin Aralık 2018 verilerine göre 2018 yılında İstanbul’da 16.460 adet ölümlü yaralamalı trafik kazası gerçekleşmişken yine aynı dönemde  32.303 adet maddi hasarlı trafik kazası gerçekleşmiştir. Bu kazalarda 154 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 23.396 vatandaşımız ise yaralanmıştır.

Türkiye İstatistik Kurumu Motorlu Kara Taşıtları Ocak 2019 verilerine göre İstanbul’da 4.184.963 adet motorlu kara aracı bulunmaktadır. Bu araçların; 2.895.629’u otomobil, 95.181’i minibüs, 42.492’si otobüs, 671.886’sı kamyonet, 136.186’sı kamyon, 311.325’i motosiklet, 24.342’si traktör ve 7.922’si özel amaçlı taşıttır.

Araç Değer Kaybı İstanbul

 1. Adalar/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 2. Arnavutköy/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 3. Ataşehir/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 4. Avcılar/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 5. Bağcılar/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 6. Bahçelievler/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 7. Bakırköy/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 8. Başakşehir/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 9. Bayrampaşa/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 10. Beşiktaş/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 11. Beykoz/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 12. Beylükdüzü/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 13. Beyoğlu/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 14. Büyükçekmece/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 15. Çatalca/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 16. Çekmeköy/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 17. Esenler/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 18. Esenyurt/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 19. Eyüp/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 20. Fatih/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 21. Gaziosmanpaşa/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 22. Güngören/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 23. Kadıköy/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 24. Kağıthane/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 25. Kartal/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 26. Küçükçekmece/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 27. Maltepe/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 28. Pendik/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 29. Sancaktepe/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 30. Sarıyer/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 31. Silivri/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 32. Sultanbeyli/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 33. Sultangazi/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 34. Şile/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 35. Şişli/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 36. Tuzla/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 37. Ümraniye/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 38. Üsküdar/İstanbul : Araç Değer Kaybı
 39. Zeytinburnu/İstanbul : Araç Değer Kaybı

5 Responses to Araç Değer Kaybı İstanbul
 1. Merhabalar,
  9 Aralık 2018’de İstanbul Üsküdar’da park halindeki 2014 Nissan Rogue aracıma çarpıldı. Aracımda sol kapılar ve çamurluk tadilat gördü. Araç park halinde olduğu için karşı taraf %100 kusurlu bulundu. Araç değer kaybı almaya hakkım var mıdır? Konu ile ilgili olarak bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

  • Merhaba Süreyya Hanım,

   Öncelikle kazanız için çok geçmiş olsun. %100 kusurlu olmadığınız için değer kaybı alma hakkınız bulunmaktadır. Araç değer kaybınızı tahsil edebilmemiz için birtakım bilgi ve belgelere ihtiyacımız bulunmaktadır. Ankara merkez ofisimize gelerek bilgi alabileceğiniz gibi 0542 65 65 900 numaralı telefondan tarafımızla iletişime geçebilirsiniz ya da araç değer kaybı başvuru formunu doldurabilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacak olup araç değer kaybı tazminatını almanız için gerekeni titizlikle yapacaklardır.

   Kazasız günler diliyoruz…

   Saygılarımızla

 2. Merhaba,

  Benim aracım geçtiğimiz hafta Eyüp’te park halindeyken vurup kaçmışlar. İstanbul’da görevli polislere gidip şikayette bulundum. Çarpıp kaçan aracı tespit ettiler. Benim aracım Toyota Corolla 2018 modeldi. Daha yeni almıştık. 5.000KM falan olsa gerek. Polis tüm kusuru çarpıp kaçanlara verdi. İstanbul gibi bir yerde karşı tarafın sonradan tespit edilmesine çok sevindik. Çamurluk ve bagaj kapağında onarım yapıldı benim kaskomdan. Karşı tarafın sigortası doğa sigortaymış. Araç değer kaybımı almak istiyorum. Servis bir kişi ile görüştürdü ama adam içime sinmedi. Sizden yardım istemeye karar verdim.

  Teşekkürler.

  • Merhaba Bilal Bey,

   Kazanız için öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.
   Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her bir yanında kazazedelere destek olmaya çalışıyoruz. Anlatımınızdan çıkardığımız üzere araç değer kaybı tazminatı alabilirsiniz. Bununla ilgili olarak uzmanlarımız size destek sağlayacaktırlar. Lütfen 0542 65 65 900 numaralı telefondan bizimle iletişime geçiniz ya da başvuru formunu doldurunuz.
   Aracınızın kilometresinin düşük olması aracınızın yeni olması sebebiyle piyasa rayicinin de yüksek olması itibariyle araç değer kaybı tazminatı da yüksek hesaplanacaktır. En doğru rakamı eksperlerimiz sizlere verecektir.

   Saygılarımızla


[top]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat WhatsApp Danışma - Başvuru Hattı